GEA Heat Exchangers OÜ  /Estonia
You are here:

Rakendused

Oma laia tootevalikuga suudab GEA PHE Systems pakkuda lahendusi tõeliselt laiale ülesanneteringile väga erinevates valdkondades. See on eriti kasulik just meie klientidele, kes saavad ühest allikast ja kõikjal maailmas väga laia valiku teenuseid.

HVAC

Ükskõik, millist HVAC-lahendust te ka ei pea lahendama: GEA PHE Systemsi valik tagab, et te ei pea kunagi liigselt muretsema hakkama.

Rakenduse juurde 


Paber

Mõistame kõrge viskoossusega kiudainetest tulvil toormaterjali käsitlemisega seotud raskusi. Meie laiade vooluvahedega Free Flow plaadid muudavad selle ülesande veidi kergemaks.

Rakenduse juurde


Merendus

Isegi kõige karmimate tormide ajal kasutatakse meie plaatsoojusvaheteid laevamootorite ja masinate jahutamiseks, kütuste eelsoojendamiseks ning kajutite õhu konditsioneerimiseks. Teie kaitse tormistel turgudel.

Rakenduse juurde


Energia

Meie ühine eesmärk on ülim energia. Kindlasti saavutate selle ülitõhusate GEA PHE Systemsi plaatsoojusvahetitega turbiinjahutuse või kombineeritud kütte- ja energiatootmise seadmete juures.

Rakenduse juurde


Suhkur

Meie muudame teie tooted magusaks: spetsiaalselt teie tööstuse jaoks optimeeritud ülitõhusate EVAPplus plaataurustitega – sama asendamatu kui suhkur magusaks muutmise juures.

Rakenduse juurde


Toiduained

Teie kliendid ootavad teilt hügieeniliselt laitmatute ja kuluefektiivsete toodete tarnimist. Me varustame teid seadmetega nende nõudmiste rahuldamiseks.

Rakenduse juurde


Taastuvenergia

Täiskäigul tulevikku. Biokütused on taastuvad, ei kahjusta keskkonda, asendavad fossiilseid kütuseid ning vähendavad kasvuhooneefekti. Ohutu tulevikule. Jätkusuutlik. Tõhus.

Rakenduse juurde


Jahutamine

See, mis hoiab teie tooted jahedana ei jäta teid külma kätte: universaalsed ja töökindlad plaatsoojusvahetid kõikidele teie külmutusvajadustele GEA PHE Systemsilt.

Rakenduse juurde


Keemiatööstus

Selleks, et kõik toimiks perfektselt, pakume me teie kriitilistele protsessidele täpset juhtimist ja turvalisust. Teie lahendused jäävad meie käes turvalisteks.

Rakenduse juurde